Theo Beerendonk - Theo Beerendonk, ets 10x17 - 1970 'Haar dijen' - Verkocht

Theo Beerendonk, ets 10x17 - 1970  'Haar dijen' kopen? Bied vanaf 60!
Grafiek (handgesigneerd)

Theo Beerendonk, ets 10x17 - 1970  'Haar dijen' kopen? Bied vanaf 60!Theo Beerendonk, ets 10x17 - 1970  'Haar dijen' kopen? Bied vanaf 60!Theo Beerendonk, ets 10x17 - 1970  'Haar dijen' kopen? Bied vanaf 60!Theo Beerendonk, ets 10x17 - 1970  'Haar dijen' kopen? Bied vanaf 60!
  • Theo Beerendonk (1905-1979)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Sublieme, perfecte en bijzondere ets van Theo - uniek, Theo maakte zijn etsen in oplages van éen (1) niks 85/360 of andere meervouden.. Theo hield van de vrouw en had een Groot Zwak voor  Haar Dijen..

Zonder de lijst meet de ets ca. 10x17, mét de lijst ( zwart, hout, perfect passend ) ca. 28 x 32