Theo Beerendonk - THEO BEERENDONK - ETS 4 NAAKTEN + ETS PLAAT - Verkocht

THEO BEERENDONK - ETS 4 NAAKTEN + ETS PLAAT kopen? Bied vanaf 35!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Theo Beerendonk (1905-1979)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

THEO BEERENDONK

ETS + BIJ PASSENDE ETS PLAAT IN DE MAAT 5 X 14,5 CM

HERKOMST P BEERENDONK kleinzoon TH Beerendonk

VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND PAKKET NEDERLAND