Theo Beerendonk - Theo Beerendonk - ets, 7 x 12 ca. 1970 - frontaal naakt - Verkocht

Theo Beerendonk - ets, 7 x 12 ca. 1970 - frontaal naakt  kopen? Bied vanaf 35!
Grafiek (handgesigneerd)

Theo Beerendonk - ets, 7 x 12 ca. 1970 - frontaal naakt  kopen? Bied vanaf 35!Theo Beerendonk - ets, 7 x 12 ca. 1970 - frontaal naakt  kopen? Bied vanaf 35!
  • Theo Beerendonk (1905-1979)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Unieke ets van Theo Beerendonk, mogelijk slechts éen exemplaar bestaand. Klein formaat 5x7  ingelijst ca. 23x23 - uit eerste jaren '70.  In perfecte staat.