Theo Beerendonk - Theo Beerendonk - grafiek, opgehoogde kleuren-ets 18x46 - Verkocht

Theo Beerendonk - grafiek, opgehoogde kleuren-ets 18x46 kopen? Bied vanaf 35!
Grafiek (handgesigneerd)

Theo Beerendonk - grafiek, opgehoogde kleuren-ets 18x46 kopen? Bied vanaf 35!Theo Beerendonk - grafiek, opgehoogde kleuren-ets 18x46 kopen? Bied vanaf 35!
  • Theo Beerendonk (1905-1979)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Bijzondere kleuren- ets van Theo Beerendonk - formaat 18 x 46, gemaakt op donderdag 18 februari 1971 - 3e staat. Perfecte kwaliteit, perfecte staat - zoals altijd van Beerendonk.

Inclusief verzending