| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
> Laatste maal op Kunstveiling <<
Magistrale, messcherpe unieke ets van Theo Beerendonk, gesluierde half-naakte vrouw, 9 x 14, eenvoudig ingelijst in een nette, goed samengaande lijst van 35 x 35
Deze ets heeft een bijzondere 'spot' een verhoging in de ets, fraai - foto 4 probeert deze weer te geven.
De etsen van Beerendonk werden altijd in zeer kleine oplagen gemaakt, hiervan is (mij) geen 2e bekend..
| Transport | |
| Garantie | |