Theo Beerendonk - Theo Beerendonk ( 1905-1979) ets, aquatint 9 x 14 ( 35 x 35 ) - Verkocht

Theo Beerendonk ( 1905-1979) ets, aquatint 9 x 14 ( 35 x 35 )  kopen? Bied vanaf 45!
Grafiek (handgesigneerd)

Theo Beerendonk ( 1905-1979) ets, aquatint 9 x 14 ( 35 x 35 )  kopen? Bied vanaf 45!Theo Beerendonk ( 1905-1979) ets, aquatint 9 x 14 ( 35 x 35 )  kopen? Bied vanaf 45!Theo Beerendonk ( 1905-1979) ets, aquatint 9 x 14 ( 35 x 35 )  kopen? Bied vanaf 45!Theo Beerendonk ( 1905-1979) ets, aquatint 9 x 14 ( 35 x 35 )  kopen? Bied vanaf 45!
  • Theo Beerendonk (1905-1979)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

> Laatste maal op Kunstveiling <<

Magistrale, messcherpe unieke ets van Theo Beerendonk, gesluierde half-naakte vrouw, 9 x 14, eenvoudig ingelijst in een nette, goed samengaande lijst van 35 x 35

Deze ets heeft een bijzondere 'spot' een verhoging in de ets, fraai - foto 4 probeert deze weer te geven.

De etsen van Beerendonk werden altijd in zeer kleine oplagen gemaakt, hiervan is (mij) geen 2e bekend..