Theo Daamen - Collage van diverse inktfiguren - Verkocht

Theo Daamen - Collage van diverse inktfiguren kopen? Bied vanaf 50!
Tekening / Aquarel

Theo Daamen - Collage van diverse inktfiguren kopen? Bied vanaf 50!Theo Daamen - Collage van diverse inktfiguren kopen? Bied vanaf 50!Theo Daamen - Collage van diverse inktfiguren kopen? Bied vanaf 50!Theo Daamen - Collage van diverse inktfiguren kopen? Bied vanaf 50!Theo Daamen - Collage van diverse inktfiguren kopen? Bied vanaf 50!
  • Theo Daamen (1939)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Techniek Collage
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 28.5 x 31.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Collage van inkttekeningen op papier

gemonogrammeerd en gedateerd '87-88

afmeting : 28.5 x 31.5 cm
conditie : goed, gemonteerd op harde ondergrond

Theo Daamen - Theo (Theodorus) DAAMEN
Schilder, Etser, Graficus, Tekenaar - Geboren te Amsterdam in 1939,
Theo Daamen, volgde zijn opleiding in Amsterdam. Woont en werkt in Amsterdam
Hij is naast een goede schilder ook een bedreven graficus. Onderwerpen die herhaaldelijk terug keren in zijn werk zijn figuurvoorstellingen.
Collage van intekeningen, conditie goed, gemonteerd op harde ondergrond
Binnen België € 9,50
Naar Nederland € 16,00
Naar Duitsland € 16,00
Europese Unie € 18,50
Wereldwijd € 22,00

Theo Daamen (1939)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  doorn2150
83 verkochte items
Alle items (2)
31.5 cm
28.5 cm