Ets van Theo Daamen. Titel: Meisje. Jaar: 1967. Nummer: 1/190. Afmetingen blad: H40 x b60 cm. Afmetingen voorstelling: H27 x b39.5 cm. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. We kunnen het werk ook verzenden via Postnl. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.
Theo Daamen was graficus, schilder, tekenaar geboren op 1939-07-08 te Amsterdam (stad) en overleden op 2021-01-29 te Amsterdam (stad)