Iedere maandag een Special
Willem den Ouden - 3 boeken, o.a. oeuvrecatalogus.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22u. (Identity Promises-serie)
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zeefdruk vanTheo den Boon uit 1991 . Nummer 26/125 e.d. Afmetingen blad H51 X b50. Afmetingen voorstelling H40 Xb39.5. Het werk is linksonder gesigneerd door de kunstenaar. Het werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden meegestuurd. Herkomst: Collectie ABN AMRO. Conditie: In goede staat. Er zitten wat plakresten op de achterzijde van een vorige inlijsting.
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 2-11-2017 om 10:31 |
Eindtijd | 9-11-2017 om 21:31 |