Theo Ros - Ets, Titel, "Schapenkudde".

Theo Ros - Ets, Titel, "Schapenkudde". kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Theo Ros - Ets, Titel, "Schapenkudde". kopen? Bied vanaf 25!Theo Ros - Ets, Titel, "Schapenkudde". kopen? Bied vanaf 25!Theo Ros - Ets, Titel, "Schapenkudde". kopen? Bied vanaf 25!Theo Ros - Ets, Titel, "Schapenkudde". kopen? Bied vanaf 25!Theo Ros - Ets, Titel, "Schapenkudde". kopen? Bied vanaf 25!Theo Ros - Ets, Titel, "Schapenkudde". kopen? Bied vanaf 25!Theo Ros - Ets, Titel, "Schapenkudde". kopen? Bied vanaf 25!Theo Ros - Ets, Titel, "Schapenkudde". kopen? Bied vanaf 25!Theo Ros - Ets, Titel, "Schapenkudde". kopen? Bied vanaf 25!Theo Ros - Ets, Titel, "Schapenkudde". kopen? Bied vanaf 25!Theo Ros - Ets, Titel, "Schapenkudde". kopen? Bied vanaf 25!Theo Ros - Ets, Titel, "Schapenkudde". kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  duif
FA. (28)

Lid sinds 2018
1013 verkochte items
Alle items van deze verkoper (60)
  • Theo Ros (1935-2009)
Jaartal1974
TechniekEts
StijlKlassiek
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen21 cm x 30 cm (h x b)
Lijst38 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1/10

Theodorus Antonius (Theo) Ros (Amsterdam 1935 – 2009), etser, tekenaar, graficus en docent. Opgeleid aan de Academie van beeldende kunsten (Den Haag) en de Kunstnijverheidsschool Quellinus (Amsterdam). Hij maakte vooral figuurvoorstellingen en landschappen (Noord-Hollandse landschappen). Plaats van werkzaamheid; Amsterdam en Alkmaar. Lid van Arti et Amicitiae (Arti, Amsterdam) en de Vereniging tot Bevordering der Grafische Kunsten ‘De Grafische’.

Nieuwe lijst. Het werk heeft 2 bruine vlekjes. Zie foto's

Theo Ros (1935-2009)

Alle items van deze kunstenaar(8) Geplaatst door  duif
FA. (28)

Lid sinds 2018
1013 verkochte items
46 cm
38 cm
30 cm
21 cm

Dit item is verkocht voor 28,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:01-01-2021 om 14:23
Eindtijd:07-01-2021 om 20:06

Biedingen (1):

ByHeart
4 jan. / 18:54
€ 25