950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1952 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 32 x 24 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 43 exemplaren |
Fraaie map met vijf houtdrukken op ivoriet papier. Een prachtig tijddocument! Nr 13.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 6-12-2021 om 15:47 |
Eindtijd | 3-1-2022 om 8:40 |