Theo Wolvecamp - Abstracte compositie - Verkocht

Theo Wolvecamp - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 350!
Theo Wolvecamp - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 350!Theo Wolvecamp - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 350!Theo Wolvecamp - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 350!
  • Theo Wolvecamp (1925-1992)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1985
TechniekPastel/Krijt
IngelijstIngelijst
Afmetingen28 cm x 14 cm (h x b)
Lijst40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Theo Wolvecamp

Een abstract werk van Cobra lid Theo Wolvecamp
Wasco crayon op papier en gesigneerd voluit en gedateerd  1985

Dit item is verkocht voor 362,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:09-11-2022 om 14:00
Eindtijd:27-12-2022 om 14:20
fclaes
27 dec. / 02:21
€ 315