Theo Wolvecamp, Krijttekening - Verkocht

Theo Wolvecamp, Krijttekening kopen? Bied vanaf 115!

Verkoopprijs: € 125,00

Geplaatst door  ArtAtelier

125 verkochte items
  • Theo Wolvecamp (1925-1992)
TypeTekening / Aquarel

Theo Wolvecamp

Krijttekening

Titel: Compositie

Afm.: 35x65 incl. Passe Partout

Handgesigneerd

Dit item is verkocht voor 125,00
Starttijd:30-01-2016 om 20:32
Eindtijd:06-02-2016 om 20:37
Biedingen (2)
pvdh074
06 feb. / 20:30
€ 125
Art_004
31 jan. / 20:59
€ 115