Theo Wolvecamp - Theo Wolvecamp, Krijttekening - Verkocht

Theo Wolvecamp, Krijttekening kopen? Bied vanaf 115!
Tekening / Aquarel

  • Theo Wolvecamp (1925-1992)
TypeTekening / Aquarel

Theo Wolvecamp

Krijttekening

Titel: Compositie

Afm.: 35x65 incl. Passe Partout

Handgesigneerd

Starttijd30-1-2016 om 20:32
Eindtijd6-2-2016 om 20:37
Biedingen (2)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken