Tjeerd Bottema - Schaapskooi bij Ede - Ingelijste kleurets & aquatint - Incl.kunstboek Mijn Leven - Verkocht

Tjeerd Bottema - Schaapskooi bij Ede - Ingelijste kleurets & aquatint - Incl.kunstboek Mijn Leven kopen? Bied vanaf 65!

Verkoopprijs: € 74,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Tjeerd Bottema - Schaapskooi bij Ede - Ingelijste kleurets & aquatint - Incl.kunstboek Mijn Leven kopen? Bied vanaf 65!Tjeerd Bottema - Schaapskooi bij Ede - Ingelijste kleurets & aquatint - Incl.kunstboek Mijn Leven kopen? Bied vanaf 65!Tjeerd Bottema - Schaapskooi bij Ede - Ingelijste kleurets & aquatint - Incl.kunstboek Mijn Leven kopen? Bied vanaf 65!Tjeerd Bottema - Schaapskooi bij Ede - Ingelijste kleurets & aquatint - Incl.kunstboek Mijn Leven kopen? Bied vanaf 65!Tjeerd Bottema - Schaapskooi bij Ede - Ingelijste kleurets & aquatint - Incl.kunstboek Mijn Leven kopen? Bied vanaf 65!Tjeerd Bottema - Schaapskooi bij Ede - Ingelijste kleurets & aquatint - Incl.kunstboek Mijn Leven kopen? Bied vanaf 65!Tjeerd Bottema - Schaapskooi bij Ede - Ingelijste kleurets & aquatint - Incl.kunstboek Mijn Leven kopen? Bied vanaf 65!Tjeerd Bottema - Schaapskooi bij Ede - Ingelijste kleurets & aquatint - Incl.kunstboek Mijn Leven kopen? Bied vanaf 65!Tjeerd Bottema - Schaapskooi bij Ede - Ingelijste kleurets & aquatint - Incl.kunstboek Mijn Leven kopen? Bied vanaf 65!Tjeerd Bottema - Schaapskooi bij Ede - Ingelijste kleurets & aquatint - Incl.kunstboek Mijn Leven kopen? Bied vanaf 65!Tjeerd Bottema - Schaapskooi bij Ede - Ingelijste kleurets & aquatint - Incl.kunstboek Mijn Leven kopen? Bied vanaf 65!Tjeerd Bottema - Schaapskooi bij Ede - Ingelijste kleurets & aquatint - Incl.kunstboek Mijn Leven kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  Miles
FA. (38)

1310 verkochte items
Alle items van deze verkoper (99)
  • Tjeerd Bottema (1884-1978)
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen46 cm x 62 cm (h x b)
Lijst56 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage200
  • Ontzuurd blad, 46x62 cm
  • Signering en titel zijn slecht leesbaar maar nog wel aanwezig rechts en middenonder
  • Achter passepartout en glas
  • In een houten lijst in behoorlijke staat (enige krasjes)
Incl. kunstboek 'Mijn Leven, Tjeerd Bottema', door Lykele Jansma, gebonden met omslag, ruim 200 pag. In goede gebruikte staat, omslag heeft wat schade en de zijrand heeft lichte bruiningsvlekjes.

In goede, ontzuurde staat. Enkele zeer lichte (deels aangestipte) schaafjes.

Dit item is verkocht voor 74,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:22-02-2020 om 19:04
Eindtijd:06-03-2020 om 19:28
Pol1
06 mrt. / 18:46
€ 65