Toon Kelder - Composition

Toon Kelder - Composition kopen? Bied vanaf 75!
Toon Kelder - Composition kopen? Bied vanaf 75!Toon Kelder - Composition kopen? Bied vanaf 75!
  • Toon Kelder (1894-1973)
TypePrenten & Uitgaves
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 x 60 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Het werk is geprint op zijdedoek en zit in de originele verpakking.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Dieren, Nederland
Binnen Nederland Gratis verzending
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25
ExtraPer brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico

Starttijd31-10-2023 om 20:40
Eindtijd14-11-2023 om 22:26
Openingsbod € 75
ObjectlocatieDieren,  Nederland