Vilmos Huszar - Twee aquarellen met ontwerp - Verkocht

Vilmos Huszar - Twee aquarellen met ontwerp kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 140,00

Vilmos Huszar - Twee aquarellen met ontwerp kopen? Bied vanaf 1!Vilmos Huszar - Twee aquarellen met ontwerp kopen? Bied vanaf 1!Vilmos Huszar - Twee aquarellen met ontwerp kopen? Bied vanaf 1!Vilmos Huszar - Twee aquarellen met ontwerp kopen? Bied vanaf 1!Vilmos Huszar - Twee aquarellen met ontwerp kopen? Bied vanaf 1!Vilmos Huszar - Twee aquarellen met ontwerp kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  alfred1
FA. (3)

25 verkochte items
  • Vilmos Huszar (1884-1960)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen42 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Twee aquarellen met abstracte ontwerpen, mogelijk van Vilmos Huszar (De Stijl) of uit de studio van deze kunstenaar. De eerste draagt een stempel: Huszar Voorburg Z-H. De tweede draagt geen stempel. Behalve het stempel is er geen documentatie om de herkomst te bevestigen.Werk is gemaakt op dun papier wat gelijmd is op zuurvrij karton. In goede staat, foto's geven goed beeld.

In goede staat

Dit item is verkocht voor 140,00
Starttijd:08-05-2019 om 11:45
Eindtijd:13-05-2019 om 20:52
Biedingen (21)
Lentestorm
13 mei / 20:44
€ 140
Ferre
13 mei / 20:40
€ 130
Lentestorm
13 mei / 20:39
€ 120
Ferre
13 mei / 20:22
€ 110
wingtip_nl
13 mei / 12:52
€ 100
Lentestorm
13 mei / 00:34
€ 90
qyx1234
12 mei / 21:13
€ 80
Ferre
12 mei / 21:13
€ 75
Ferre
12 mei / 21:12
€ 50
qyx1234
12 mei / 21:12
€ 45
Ferre
12 mei / 12:05
€ 40
Vitesse1892
12 mei / 12:05
€ 35
Vitesse1892
10 mei / 17:43
€ 30
wingtip_nl
10 mei / 17:43
€ 25
Vitesse1892
10 mei / 17:43
€ 25
wingtip_nl
10 mei / 15:07
€ 20
AdriennePijnenburg
10 mei / 15:07
€ 15
wingtip_nl
10 mei / 13:18
€ 10
petervdtv
10 mei / 13:18
€ 5
wingtip_nl
10 mei / 13:15
€ 3
AdriennePijnenburg
10 mei / 11:44
€ 1