Walasse Ting - sans titre - Verkocht

Walasse Ting - sans titre kopen? Bied vanaf 345!
Walasse Ting - sans titre kopen? Bied vanaf 345!Walasse Ting - sans titre kopen? Bied vanaf 345!
  • Walasse Ting (1929-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1981
TechniekLitho
StijlExpressionistisch
OnderwerpErotiek
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen44 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage192/200

Fraai gedrukte litho in nieuwstaat van Walasse Ting.

Gesigneerd en genummerd. De litho kan worden beoordeeld en/of opgehaald in onze schatkamer van de hedendaagse kunst Rotor in Gorcum of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking.

Wij kunnen het werk gratis voor u opslaan zodat het op een later tijdstip kunt komen ophalen. Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Walasse Ting (1929-2010)

Chinees ChineesAmerikaans AmerikaansNederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2744 verkochte items
Alle items van deze verkoper (457)
59 cm
44 cm
Dit item is verkocht voor 357,65 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:03-10-2022 om 13:56
Eindtijd:05-12-2022 om 15:21
finzhao
05 dec. / 15:06
€ 311