Willem Bos - Boten bij boei op woelige zee, olieverf op doek (mooi ingelijst, groot) - Verkocht

Willem Bos - Boten bij boei op woelige zee, olieverf op doek (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 1!
Willem Bos - Boten bij boei op woelige zee, olieverf op doek (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 1!Willem Bos - Boten bij boei op woelige zee, olieverf op doek (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 1!Willem Bos - Boten bij boei op woelige zee, olieverf op doek (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 1!Willem Bos - Boten bij boei op woelige zee, olieverf op doek (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 1!Willem Bos - Boten bij boei op woelige zee, olieverf op doek (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 1!
  • Willem Bos (1906-1974)
OnderwerpZeegezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 100 cm (h x b)
Lijst82 cm x 122 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Groot, karakteristiek zeegezicht door Willem Bos.  Olieverf op doek, gesigneerd linksonder. In mooie, grijs/blauw/creme houten lijst.  Alles in zeer goede conditie.

Afmetingen: 122cm x 82cm (incl. lijst), 100cm x 60cm (doek)

Willem Bos (1906-1974)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Rosser
FA. (178)

3089 verkochte items
Alle items van deze verkoper (221)
122 cm
82 cm
100 cm
60 cm
Dit item is verkocht voor 149,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-10-2022 om 00:00
Eindtijd:31-10-2022 om 19:07
Biedingen (18)
cockkie
30 okt. / 21:10
€ 130
marpel
30 okt. / 14:33
€ 120
cockkie
28 okt. / 22:34
€ 110
marpel
28 okt. / 21:43
€ 100
cockkie
28 okt. / 13:00
€ 90
Michiel_O
28 okt. / 12:47
€ 80
marpel
28 okt. / 12:36
€ 70
Johnhaan
28 okt. / 12:27
€ 60
maxiseenkoning
28 okt. / 11:50
€ 50
Buurjongen
25 okt. / 13:53
€ 45
robhvg
25 okt. / 13:53
€ 40
Buurjongen
25 okt. / 13:53
€ 35
robhvg
25 okt. / 13:53
€ 30
Buurjongen
17 okt. / 23:16
€ 15
duif
17 okt. / 23:16
€ 10
Buurjongen
17 okt. / 23:16
€ 5
duif
17 okt. / 23:16
€ 3
Buurjongen
17 okt. / 11:15
€ 1