Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Litho |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 76 x 56 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie: uitstekend.
Papiersoort: Arches.
Afmeting afbeelding: 62 x 47 cm.
Nooit ingelijst.
Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.
Gecombineerde verzending mogelijk tot 4 lithografieën in één koker.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Nuenen, Nederland |
Starttijd | 22-8-2021 om 23:15 |
Eindtijd | 27-8-2021 om 21:31 |