5. Wendy Chazin

Wendy Chazin (XXe Eeuw)

3 aangeboden items / 80 verkochte items

FA. (21 x Favoriet)
3 aangeboden items van deze kunstenaar
Wendy Chazin - Composition with Guitar and Vase kopen? Bied vanaf 23!

Wendy Chazin - Composition with Guitar and Vase

Geplaatst doorPrivateartcollector

TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Wendy Chazin - Composition with Guitar kopen? Bied vanaf 25!

Wendy Chazin - Composition with Guitar

TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wendy Chazin - Still-life with Violin and Vase kopen? Bied vanaf 23!

Wendy Chazin - Still-life with Violin and Vase

TechniekLitho
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst