Wil Klaassen - Ingelijste zeefdruk , Zonder titel – Lijst, 78 x 87 cm - Verkocht

Wil Klaassen - Ingelijste zeefdruk , Zonder titel – Lijst, 78 x 87 cm kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Wil Klaassen - Ingelijste zeefdruk , Zonder titel – Lijst, 78 x 87 cm kopen? Bied vanaf 1!Wil Klaassen - Ingelijste zeefdruk , Zonder titel – Lijst, 78 x 87 cm kopen? Bied vanaf 1!Wil Klaassen - Ingelijste zeefdruk , Zonder titel – Lijst, 78 x 87 cm kopen? Bied vanaf 1!Wil Klaassen - Ingelijste zeefdruk , Zonder titel – Lijst, 78 x 87 cm kopen? Bied vanaf 1!Wil Klaassen - Ingelijste zeefdruk , Zonder titel – Lijst, 78 x 87 cm kopen? Bied vanaf 1!Wil Klaassen - Ingelijste zeefdruk , Zonder titel – Lijst, 78 x 87 cm kopen? Bied vanaf 1!Wil Klaassen - Ingelijste zeefdruk , Zonder titel – Lijst, 78 x 87 cm kopen? Bied vanaf 1!Wil Klaassen - Ingelijste zeefdruk , Zonder titel – Lijst, 78 x 87 cm kopen? Bied vanaf 1!Wil Klaassen - Ingelijste zeefdruk , Zonder titel – Lijst, 78 x 87 cm kopen? Bied vanaf 1!Wil Klaassen - Ingelijste zeefdruk , Zonder titel – Lijst, 78 x 87 cm kopen? Bied vanaf 1!Wil Klaassen - Ingelijste zeefdruk , Zonder titel – Lijst, 78 x 87 cm kopen? Bied vanaf 1!Wil Klaassen - Ingelijste zeefdruk , Zonder titel – Lijst, 78 x 87 cm kopen? Bied vanaf 1!Wil Klaassen - Ingelijste zeefdruk , Zonder titel – Lijst, 78 x 87 cm kopen? Bied vanaf 1!Wil Klaassen - Ingelijste zeefdruk , Zonder titel – Lijst, 78 x 87 cm kopen? Bied vanaf 1!Wil Klaassen - Ingelijste zeefdruk , Zonder titel – Lijst, 78 x 87 cm kopen? Bied vanaf 1!Wil Klaassen - Ingelijste zeefdruk , Zonder titel – Lijst, 78 x 87 cm kopen? Bied vanaf 1!
  • Wil Klaassen (1939)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstIngelijst
Afmetingen56 x 65 cm (h x b)
Incl. lijst78 x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage5 / 50
  • Een grote ingelijste zeefdruk van de Nederlandse kunstenaar Wil Klaassen (1939-).
    -Gesigneerd met potlood rechtsonder en genummerd met potlood linksonder.
    -Gemaakt in een oplage van 50 exemplaren. Dit is nr. 5.
    -Ingelijst in een aluminium lijst met passe-partout. Geen glasplaat.
    -Afmetingen: Lijst, 78 x 87 cm. Beeld, 56 x 65 cm.
    -Conditie: In prima staat. Ingelijst zonder glasplaat.
    Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.
    Kan zo aan de muur.

    Informatie over de kunstenaar:
    Wil Klaassen (geboren in Eindhoven in 1939), schilder, graficus, zeefdrukker, fotograaf en beeldhouwer.
    -Opleiding: Autodidact.
    -Onderwerpen zijn vooral (abstracte) stillevens.
    Citaat van de kunstenaar: "Ik zoek in de eerste plaats naar harmonie en balans met abstracte vormen, kleur en lijn. Ik zoek een uitweg uit de chaos”.

    Afhandeling:
    -Het werk kan afgehaald worden in Amsterdam.
    -Vanwege de afmetingen kan het ingelijste werk niet per post verzonden worden.

    Vragen? Klik op “Vraag de verkoper”.
    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

  • In prima staat. Ingelijst zonder glasplaat.
    Kan zo aan de muur.

Wil Klaassen (1939)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  kunst_ikhebje
3182 verkochte items
Alle items van deze verkoper (46)
87 cm
78 cm
65 cm
56 cm

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd18-2-2024 om 0:22
Eindtijd4-3-2024 om 19:10
Biedingen (25)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken