Jan Jans - Olieverf op doek, Haven Delfzijl - Ingelijst
Hendrik Pieter Groen - Boerenerf
Piet de Regt - Vaart met ophaalbrug
Jan Bevort - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst
Type kunstwerk | Schilderij |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Havengezicht |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 90 x 100 cm (h x b) |
Incl. lijst | 100 x 110 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 7-11-2022 om 13:27 |
Eindtijd | 11-12-2022 om 21:33 |