Wilfred Voet - 2 x ets - "Een bos sedum" & "Uitzicht uit een hotel" - Verkocht

Wilfred Voet - 2 x ets - "Een bos sedum" & "Uitzicht uit een hotel" kopen? Bied vanaf 25!
Grafiek (handgesigneerd)

Wilfred Voet - 2 x ets - "Een bos sedum" & "Uitzicht uit een hotel" kopen? Bied vanaf 25!Wilfred Voet - 2 x ets - "Een bos sedum" & "Uitzicht uit een hotel" kopen? Bied vanaf 25!Wilfred Voet - 2 x ets - "Een bos sedum" & "Uitzicht uit een hotel" kopen? Bied vanaf 25!Wilfred Voet - 2 x ets - "Een bos sedum" & "Uitzicht uit een hotel" kopen? Bied vanaf 25!Wilfred Voet - 2 x ets - "Een bos sedum" & "Uitzicht uit een hotel" kopen? Bied vanaf 25!Wilfred Voet - 2 x ets - "Een bos sedum" & "Uitzicht uit een hotel" kopen? Bied vanaf 25!Wilfred Voet - 2 x ets - "Een bos sedum" & "Uitzicht uit een hotel" kopen? Bied vanaf 25!Wilfred Voet - 2 x ets - "Een bos sedum" & "Uitzicht uit een hotel" kopen? Bied vanaf 25!Wilfred Voet - 2 x ets - "Een bos sedum" & "Uitzicht uit een hotel" kopen? Bied vanaf 25!Wilfred Voet - 2 x ets - "Een bos sedum" & "Uitzicht uit een hotel" kopen? Bied vanaf 25!Wilfred Voet - 2 x ets - "Een bos sedum" & "Uitzicht uit een hotel" kopen? Bied vanaf 25!
  • Wilfred Voet (1935)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1978
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage60
2 etsen van Wilfred Voet

1)
Titel: Uitzicht uit een hotel
Oplage: 15/60
Jaar: 1981
Afmetingen: 33 x 29,5 cm / 65 x 50 cm

2)
Titel: Een bos sedum
Oplage: 24/60
Jaar: 1978
Afmetingen: 16 x 21 cm / 39 x 43,5 cm

Beide etsen zijn in zeer goede staat.

Ophalen of verzenden
De werken gaan zeer goed verpakt en aangetekend met de post mee.
Binnen Nederland € 9,50

Wilfred Voet (1935)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  ISJ
119 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
50 cm
65 cm

ObjectlocatieHeemstede,  Nederland
Starttijd21-1-2020 om 12:29
Eindtijd27-2-2020 om 19:37
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken