Pierre Courtin - Originele lithografie - Gesigneerd - 48/60
Phil Grisel - Aquarel - dubbel gesigneerd - "Hippe Vlakken" - 1968
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 44 x 28 cm (h x b) |
Passe-partout | 59 x 41 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Wilhelmine Carbin-Gips was een telg uit een artistiek geslacht. Haar grootvader, Cornelis Gips, was schilder en kunstfotograaf, en haar vader, Abraham Frans Gips was hoogleraar aan de Technische Hogeschool Delft en was daarnaast als uitvoerend kunstenaar een van de voornaamste representanten van de Delftse Art Nouveau.
Zij trouwde met de marineofficier en schrijver Louis Carbin. Van 1934 tot 1956 woonde zij in de kunstenaarsplaats Menton in Zuid-Frankrijk.In haar Franse periode schilderde zij veel landschappen met wijnvelden, olijfbomen en Franse dorpjes. Haar werk toont soms verwantschap met de door haar bewonderde kunstenaar Wim Schumacher.
Zij is duidelijk beïnvloed door de kunst van de Nieuwe Zakelijkheid. Deze houtsnede heeft geen titel, maar lijkt gemaakt te zijn in haar Franse periode. Werk van Carbin-Gips is opgenomen in de collectie van het Rijksmuseum (Prentenkabinet).
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
Het werk verkeert in goede conditie. De passe-partout map is versleten.D | |||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Amsterdam dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in amsterdam of stavoren, friesland. parkeren voor de deur., Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | AMSTERDAM Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Amsterdam of Stavoren, Friesland. Parkeren voor de deur., Nederland |
Starttijd | 8-1-2020 om 21:52 |
Eindtijd | 22-1-2020 om 10:03 |