Willem de Zwart - Diner

Willem de Zwart - Diner kopen? Bied vanaf 49!

Willem de Zwart - Diner

Grafiek tot 1900

Verkoopprijs: € 56,35 (Incl. 15% veilingkosten)

Willem de Zwart - Diner kopen? Bied vanaf 49!Willem de Zwart - Diner kopen? Bied vanaf 49!Willem de Zwart - Diner kopen? Bied vanaf 49!Willem de Zwart - Diner kopen? Bied vanaf 49!Willem de Zwart - Diner kopen? Bied vanaf 49!

Geplaatst door  Strechgel
FA. (19)

636 verkochte items
  • Willem de Zwart (1862-1931)
TypeGrafiek tot 1900
Jaartal1892
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen48 cm x 31.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
*Fraaie ets van Willem de Zwart
*Beschreven in (referentie)boek van Richard Bionda over Willem de Zwart onder nr. 48 / blz. 100 + 101.
*Papiermaat 48 x 31,5 cm. Beeldmaat 15 x 9,5cm.
*R.o. handgesigneerd met potlood.
*Verzending is aangetekend, verzekerd en goed verpakt.

Dit item is verkocht voor 56,35(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:12-02-2020 om 17:10
Eindtijd:23-02-2020 om 20:55

Biedingen (1):

Rsh
23 feb. / 11:18
€ 49