Willem de Zwart - Hakhout laden. - Verkocht

Willem de Zwart - Hakhout laden. kopen? Bied vanaf 40!
Prenten voor 1900

Willem de Zwart - Hakhout laden. kopen? Bied vanaf 40!Willem de Zwart - Hakhout laden. kopen? Bied vanaf 40!Willem de Zwart - Hakhout laden. kopen? Bied vanaf 40!Willem de Zwart - Hakhout laden. kopen? Bied vanaf 40!
  • Willem de Zwart (1862-1931)
Type kunstwerk Prenten voor 1900
Jaartal 1896
Techniek Ets
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 31 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
*Fraaie ets van Willem de Zwart.
*Beschreven in (referentie)boek van Richard Bionda over Willem de Zwart onder nr. 81 / blz. 104 + 105.
*Papiermaat 310 x 450 mm. Beeldmaat 183 x 232 mm.
*R.o. handgesigneerd in inkt met W. de Zwart
*Verzending is aangetekend, verzekerd en goed verpakt.
Enkele lichte roestvlekjes in het beeld (bijna niet te zien)en in de buitenste witranden van het papier. Goed ingelijst zijn deze in de witranden niet meer te zien.
Binnen Nederland € 8,50