Willem de Zwart - In de stal - Verkocht

Willem de Zwart - In de stal kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 41,40 (Incl. 15% veilingkosten)

Willem de Zwart - In de stal kopen? Bied vanaf 45!Willem de Zwart - In de stal kopen? Bied vanaf 45!Willem de Zwart - In de stal kopen? Bied vanaf 45!Willem de Zwart - In de stal kopen? Bied vanaf 45!Willem de Zwart - In de stal kopen? Bied vanaf 45!Willem de Zwart - In de stal kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Strechgel
FA. (22)

717 verkochte items
Alle items van deze verkoper (52)
  • Willem de Zwart (1862-1931)
TypeGrafiek tot 1900
Periode1800 t/m 1899
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen45 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
*Fraaie wat grotere ets van Willem de Zwart.
*Beschreven in (referentie)boek van Richard Bionda over Willem de Zwart onder nr. 103 / blz. 106 + 107.
*Papiermaat 45 x 53 cm. Beeldmaat 23 x 30 cm.
*R.o. gesigneerd in inkt met:  W. de Zwart
*Verzending is aangetekend, verzekerd en goed verpakt.

Afbeelding is zeer goed. De witrand heeft wat vouwtjes en enkele zeer lichte vlekjes. Ingelijst met passe-partout is hier allemaal niets meer van te zien.

Dit item is verkocht voor 41,40(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-11-2020 om 12:52
Eindtijd:24-11-2020 om 22:21
Erkel2011
24 nov. / 21:56
€ 36