Willem Gerard Hofker - Balinees meisje gekleed in een Kabaya
Omschrijving
Willem Gerard Hofker (1902-1981)
Type kunstwerk
Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal
1939
Techniek
Litho
Drager
Papier
Stijl
Oriëntaals
Onderwerp
Figuren
Ingelijst
Ingelijst
Afmetingen
13 x 9.5 cm (h x b)
Incl. lijst
19 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Ingelijst achter glas prent afbeeldend een knielend Balinees meisje met een grote bloem in het haar en gekleed in een Kabaya Gesigneerd in de druk linksboven: W.G. Hofker Tevens rechtsboven handgeschreven in de print: Bali, apr 1939 Inclusief eenvoudige houten lijst en passe-partout.
Willem Gerard Hofker (1902-1981) was een Nederlandse kunstenaar, die voornamelijk bekend is om zijn Indonesische kunst. Hij maakte onder andere portretten, landschappen en stillevens. Leerling geweest op de Rijksacademie voor Beeldende Kunsten in Amsterdam
Goed
Ingelijst achter glas
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Gramsbergen, Nederland
Tot 5 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 24,50
€ 24,50
Europese Unie
€ 25,00
Wereldwijd
€ 40,00