Een lithografie van een bloemstilleven gedrukt door Willem Haenraets. Het kunstwerk is naar voorbeeld van een van zijn olieverf schilderijen en is met potlood gesigneerd. Daarnaast is de litho genummerd met 814/1950.
Het kunstwerk wordt goed verpakt met bescherming van de lijst en de glasplaat. Ook kan de litho worden opgehaald.
Goed
De litho verkeerd in een goede staat. Het is niet verkleurd of beschadigd en heeft geen vouwen. Ook de lijst en de glasplaat zijn in een goede staat.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Lisse, Nederland
Tot 5 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 25,00
€ 25,00