Willem Nijs - kasteel (r6) - Verkocht

Willem Nijs - kasteel (r6) kopen? Bied vanaf 30!
  • Willem Nijs (1902-1961)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen9 cm x 9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
ets E.A. (épreuve d'artiste)

Willem Nijs (1902-1961)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  luc9309
FA. (10)

Lid sinds 2021
121 verkochte items
Alle items van deze verkoper (48)
9 cm
9 cm
Dit item is verkocht voor 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:10-11-2022 om 17:35
Eindtijd:24-11-2022 om 19:28
Biedingen (3)
malova
24 nov. / 19:20
€ 40
Alweer
24 nov. / 19:17
€ 35
malova
21 nov. / 18:05
€ 30