5. Willem Nijs

Willem Nijs (1902-1961)

3 aangeboden items / 16 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

Willem Nijs ( Rotterdam 1902-1961 Amsterdam) is opgeleid als beeldhouwer aan de Academie van Beeldende Kunsten in Rotterdam. Na zijn opleiding legde hij zich vooral toe op de schilder- en etskunst. Zijn meesterlijke etsen van fantastische landschappen en stadsgezichten zijn vooral ge_nspireerd door archa_sche elementen uit de Romeinse tijd. Hieraan werden allerlei beelden in surrealistische sfeer toegevoegd.

3 aangeboden items van deze kunstenaar

Willem Nijs - Ets: Tempel kopen? Bied vanaf 60!

Willem Nijs - Ets: Tempel

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

TechniekEts
Afmetingen8 cm x 10 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Willem Nijs - Ets kopen? Bied vanaf 60!

Willem Nijs - Ets

TechniekEts
Afmetingen9 cm x 6.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Willem Nijs - Ets: Uitzicht op een ruineuze stad met tempels kopen? Bied vanaf 60!

Willem Nijs - Ets: Uitzicht op een ruineuze stad met tempels

TechniekEts
Afmetingen23 cm x 18.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd