Willem Westbroek - Willem Westbroek - ets: stilleven - 1952 - Verkocht

Willem Westbroek - Willem Westbroek - ets: stilleven - 1952 kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

Willem Westbroek - Willem Westbroek - ets: stilleven - 1952 kopen? Bied vanaf 45!Willem Westbroek - Willem Westbroek - ets: stilleven - 1952 kopen? Bied vanaf 45!Willem Westbroek - Willem Westbroek - ets: stilleven - 1952 kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (27)

782 verkochte items
Alle items van deze verkoper (353)
  • Willem Westbroek (1918-1998)
GesigneerdHandgesigneerd

Oude ets van Willem Westbroek uit 1952. De ets is linksonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar.  Afmetingen blad: H18 x b13,5 cm. Afmetingen ets: H12 x b8 cm. In werkelijkheid heid heeft de ets een bruine tint. Op de foto lijkt dit zwart-wit. Conditie: in goede staat.

Het werk kan, op risico van de koper in een envelop worden verzonden. Kosten Nederland: 5,50. Kosten België: 9,50.

ZZRD

Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:11-09-2018 om 15:59
Eindtijd:21-09-2018 om 20:09
55TH
21 sep. / 17:23
€ 45