Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Ets |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 24 x 19 cm (h x b) |
Incl. lijst | 50 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 80 |
Willy Belinfante
Gekleurde ets van Willy Belinfante.
Titel: December. Genummerd 20/80.Het werk is rechtsonder
gesigneerd door de kunstenaar. Degelijke bronskleurige wissellijst.
Willy (ook Wil of
Wies) Sauerbier werd geboren in Rotterdam als dochter van lithograaf Karel
Hendrik Sauerbier (1907-1990) en Johanna van der Beek.
Willy Belinfante maakte onder andere figuurvoorstellingen, landschappen, portretten en boekillustraties in een impressionistische en figuratieve stijl] Ze exposeerde onder meer met de Pulchri Studio en een aantal keren bij kunsthandel Martinus Liernur. In 2002 verscheen een monografie ter gelegenheid van haar 80e verjaardag en werd een tentoonstelling gehouden in museum Flehite in Amersfoort.
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Utrecht, Nederland |
Starttijd | 16-8-2020 om 9:46 |
Eindtijd | 23-8-2020 om 22:08 |