Karikaturale kleuren ets.Beeldmaat 30x40 cm. Bladmaat 44x52,5 cm. Losbladig. Potlood gesigneerd rechtsonder, e.d. midden onder en getiteld en genummerd III/V épreuve linksonder.Willy Elize Belinfante-Sauerbier werd geboren te Rotterdam op 9 april 1922 en overleed te Amsterdam op 26 maart 2014.Werd opgeleid aan de Koninklijke Akademie voor Beeldende Kunsten te Den Haag.Lid van Pulchri Studio. Zij was de moeder van de kunstenares Laetitia de Haas.Werkzaam te Voorburg van 1937 tot 1962 en te Amsterdam van 1962 tot 2013. Verzend- en verpakkingskosten binnen Nederland 12,50 euro.
Zeer Goed
koeriersdienst