bladmaat 47x36 cm (zie foto 3). Plaatrand1: 12x16 cm. Plaatrand 2: 16x23.5 cm
steunpapier achter de etsen is gesigneerd en beschreven door Belinfante
de onderste ets is met potlood gesigneerd en genummerd 32/65 en e.d. (epreuve)
achter passepartout en glas
in een fraaie goudkleurige metalen lijst met lichte schade
Zeer Goed
zeer goede gebruikte staat
Tot 10 kg.
€ 10,00