Wim Burger - Abstract - Verkocht

Wim Burger - Abstract kopen? Bied vanaf 50!
Wim Burger - Abstract kopen? Bied vanaf 50!Wim Burger - Abstract kopen? Bied vanaf 50!Wim Burger - Abstract kopen? Bied vanaf 50!Wim Burger - Abstract kopen? Bied vanaf 50!Wim Burger - Abstract kopen? Bied vanaf 50!
  • Wim Burger (1913-1999)
DragerPaneel
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen45.5 cm x 36 cm (h x b)
Lijst46.5 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Futuristisch aandoend werk van Willem (Wim) Burger (1913-1999).

Het werk verkeert in keurige staat.

Wim Burger (1913-1999)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  MDalen

Lid sinds 2017
67 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
37 cm
46.5 cm
36 cm
45.5 cm
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:26-06-2019 om 09:03
Eindtijd:07-07-2019 om 20:38
archivalia
07 jul. / 19:54
€ 50