Wim Burger - Geometrie - Verkocht

Wim Burger - Geometrie kopen? Bied vanaf 100!
Wim Burger - Geometrie kopen? Bied vanaf 100!Wim Burger - Geometrie kopen? Bied vanaf 100!Wim Burger - Geometrie kopen? Bied vanaf 100!
  • Wim Burger (1913-1999)
DragerBoard
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen75 cm x 75 cm (h x b)
Lijst80 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Olieverfschilderij op board, gesigneerd Wim Burger. Abstract geometrisch
Maten: 75 cm x 75 cm. (incl, lijst: 80 cm x 80 cm)

Wim Burger (1913-1999) Kreeg zijn opleiding  aan de Vrije Academie van Amsterdam. Hij was leerling van Jos Rovers en van Willem Abraham Wassenaar.
In 1965 kreeg hij een rijksstudiebeurs en bezocht Israël, Italië, Joegoslavië, Spanje en Frankrijk.
Hij schildert, aquarelleert en tekent in figuratieve en abstracte trant, landschappen, stadsgezichten, panorama’s en figuren. Hij maakt bijzonder verrassende en aantrekkelijke tekeningen.
Wim Burger was 1e secretaris van ‘De Brug’ in Amsterdam en lid van ‘St. Lucas’ in Amsterdam.

geen opmerkingen

Wim Burger (1913-1999)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Margie
FA. (24)

381 verkochte items
Alle items van deze verkoper (26)
80 cm
80 cm
75 cm
75 cm
Dit item is verkocht voor 126,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:18-02-2020 om 11:19
Eindtijd:24-02-2020 om 21:37
Biedingen (2)
HR16
24 feb. / 21:29
€ 110
jongmans002
24 feb. / 21:19
€ 100