Wim Burger - Herten -olieverf 1957- - Verkocht

Wim Burger - Herten -olieverf 1957- kopen? Bied vanaf 60!
Wim Burger - Herten -olieverf 1957- kopen? Bied vanaf 60!Wim Burger - Herten -olieverf 1957- kopen? Bied vanaf 60!Wim Burger - Herten -olieverf 1957- kopen? Bied vanaf 60!Wim Burger - Herten -olieverf 1957- kopen? Bied vanaf 60!
  • Wim Burger (1913-1999)
Jaartal1957
DragerPaneel
StijlExpressionistisch
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen32 cm x 32 cm (h x b)
Lijst45 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraai olieverf van de hand van Wim Burger met transparante kleuren. Originele lijst wat het geheel authentiek maakt. Burger volgde zijn opleiding aan de Vrije Academie te Amsterdam, verkreeg in 1965 een Rijksstudiebeurs en verbleef o.a. in Israel, voormalig Joegoslavie, Spanje en Frankrijk. Geboren te Amsterdam 1913 en overleden te Laren in 1999.

Paneel in optimale conditie. Lijst is origineel en vertoont wat gebruikssporen.

Wim Burger (1913-1999)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  kunstmest
FA. (6)

517 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
45 cm
45 cm
32 cm
32 cm
Dit item is verkocht voor 60,00
Starttijd:21-10-2018 om 16:40
Eindtijd:28-10-2018 om 21:10
Hoogsoeren
28 okt. / 17:34
€ 60