Wim Jonkman - Spijkers op laag water

Wim Jonkman - Spijkers op laag water kopen? Bied vanaf 25!
Wim Jonkman - Spijkers op laag water kopen? Bied vanaf 25!Wim Jonkman - Spijkers op laag water kopen? Bied vanaf 25!
  • Wim Jonkman (1947)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1984
TechniekLitho
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage20 exemplaren

Mooie litho van Jonkman . Gesigneerd en genummerd door de kunstenaar.
Wij kunnen ook uw inlijstingen verzorgen.

Wim Jonkman (1947)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (89)

2176 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1044)
76 cm
56 cm
Starttijd:12-09-2022 om 15:31
Eindtijd:25-09-2022 om 10:30
Openingsbod € 25
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland