Wim Steijn - Zonder titel

Wim Steijn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 399!
Wim Steijn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 399!Wim Steijn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 399!
  • Wim Steijn (1914-1980)
Type kunstwerkSchilderij
DragerPaneel
StijlImpressionistisch
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen73 x 63 cm (h x b)
Incl. lijst93 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Fantastisch vrouwenportret met diepe kleuren waardoor een donker werk licht geeft. Dit werk behoort tot de beste 5% van deze kunstenaar zijn oeuvre.
Het werk heeft een perfect bijpassende Heijdenrijklijst.
zowel werk als lijst in perfecte staat
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 18,50
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 30,00
Wereldwijd € 65,00