Wim van Aken - Wim van Aken - aquarel: duivenkooi - Verkocht

Wim van Aken - Wim van Aken - aquarel: duivenkooi kopen? Bied vanaf 45!
Wim van Aken - Wim van Aken - aquarel: duivenkooi kopen? Bied vanaf 45!Wim van Aken - Wim van Aken - aquarel: duivenkooi kopen? Bied vanaf 45!Wim van Aken - Wim van Aken - aquarel: duivenkooi kopen? Bied vanaf 45!Wim van Aken - Wim van Aken - aquarel: duivenkooi kopen? Bied vanaf 45!Wim van Aken - Wim van Aken - aquarel: duivenkooi kopen? Bied vanaf 45!Wim van Aken - Wim van Aken - aquarel: duivenkooi kopen? Bied vanaf 45!
  • Wim van Aken (1933)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Aquarel van Wim van Aken. Titel: duivenkooi. Jaar: 1987? (is moeilijk te lezen). Het werk is, linksonder, gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen incl. lijst: H 72 x b64 cm. Afmetingen voorstelling: H36,5 x b41,5 cm. Conditie: in goede staat.  De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.

Lijsten: beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel worden vermeld. Het werk kan zonder extra kosten worden opgehaald in Hoek van Holland. Let bij verzending wel op risico van glasbreuk!

Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:01-06-2018 om 20:21
Eindtijd:09-06-2018 om 12:39
Delimar
09 jun. / 11:00
€ 40