Wim van der Meij - Kasteel Dorth

Wim van der Meij - Kasteel Dorth kopen? Bied vanaf 20!
Wim van der Meij - Kasteel Dorth kopen? Bied vanaf 20!Wim van der Meij - Kasteel Dorth kopen? Bied vanaf 20!Wim van der Meij - Kasteel Dorth kopen? Bied vanaf 20!
  • Wim van der Meij (1949)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1991
Techniek Ets
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 12 x 18 cm (h x b)
Incl. lijst 30 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 85
Fraaie ets van Wim van der Meij, inclusief zilveren lijst.
Kleine spikkeltjes op het passe partout.
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Wim van der Meij (1949)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (9)

Geplaatst door  Rivar
Lid sinds 2023
0 verkochte items
Alle items (1)
40 cm
30 cm
18 cm
12 cm