Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1972 |
Techniek | Ets |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Surrealistisch |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 42 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 40 |
Karakteristiek werk van Wim Work. Ets op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘72), getiteld en genummerd (23/40). In zeer goede conditie.
Afmetingen: 51cm x 42cm (blad), 38cm x 34cm (beeld)
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 22-8-2019 om 12:03 |
Eindtijd | 26-8-2019 om 19:07 |