Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Leonore Adler - Frankfort bij nacht
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1991 |
Techniek | Computerprint |
Stijl | Modern |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 42 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Fraaie popart computerprint van de hand van Woody van Amen - gesigneerd.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Gorinchem, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 22-1-2021 om 21:48 |
Eindtijd | 25-1-2021 om 22:58 |