Arjenne Fakkel - Houtsnede, Wat is het fijn ... - Ingelijst
Henry Heerup - Geabstraheerde fantasie-figuur
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooie litho van Van Amen. Gesigneerd en genummerd uit 1981 in nieuw staat. Papierformaat ca 56 x 75 cm. Nummer 32 uit een serie van 50. De zeefdruk kan worden bekeken en/of opgehaald in onze galerie Rotor in Arkel of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking.
ZZSA
Objectlocatie | Arkel, Nederland |
Starttijd | 17-4-2018 om 16:19 |
Eindtijd | 23-4-2018 om 20:19 |