Twee mooi ingelijste etsen van de hand van Wout van Heusden. Beide in potlood gesigneerd. Het grote werk is 24 cm x 34 cm van formaat het kleinere 23 cm x 20 cm.
Zeer Goed
> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
€ 13,00
Naar België
€ 25,00
€ 25,00