Albert Heydens - Bewerkingen op zink
Ricarda Fischer - Zonder titel
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1968 |
Techniek | Litho |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 55 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zeer mooi werk van de japanse kunstenares Yoshiko Noma. Litho op geschept papier, met potlood gesigneerd en getiteld, een épreuve d’artiste exemplaar, te dateren eind jaren 60. In zeer goede conditie.
Afmetingen: 55cm x 40cm (blad), 39cm x 26cm (beeld)
Yoshiko Noma (Tokyo, Japan 1934)
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 5-10-2019 om 13:55 |
Eindtijd | 2-1-2020 om 16:52 |