Volledig aanbod

Toon de Jong - Ingelijste ets , Eemnes-Buiten met Boerin - 1906 kopen? Bied vanaf 50!
Toon de Jong (1879-1978) Nederlands Ingelijste ets , Eemnes-Buiten met Boerin - 1906
Techniek Ets
Afmetingen 27 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Leon Tebbe - Zonder Titel / Kleurrijke Zeefdruk / Oplage 1/1 kopen? Bied vanaf 40!
Leon Tebbe (1949) Nederlands Zonder Titel / Kleurrijke Zeefdruk / Oplage 1/1
Afmetingen 60 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Martine Jacobs - De nacht weet zijn naam kopen? Bied vanaf 59!
Martine Jacobs (1956) Nederlands De nacht weet zijn naam
Techniek Handgekleurd
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 59
Plony van Zuijlen - Schim van een gestorven vogel - Grafiek monotype kopen? Bied vanaf 40!
Plony van Zuijlen (1917) Nederlands Schim van een gestorven vogel - Grafiek monotype
Afmetingen 48 x 37.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Ronald Boonacker - Duo Italiaanse Landschappen in epoxy gegoten kopen? Bied vanaf 160!
Ronald Boonacker (1955) Nederlands Duo Italiaanse Landschappen in epoxy gegoten
Techniek Acryl
Afmetingen 28 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
€ 160
Jan Fabre - Tivoli - complete portfolio van 7 lithographieën in een doos kopen? Bied vanaf 950!
Jan Fabre (1958) Belgisch Tivoli - complete portfolio van 7 lithographieën in een doos
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 950
Jan Cremer - I Paint I Write I Paint kopen? Bied vanaf 175!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands I Paint I Write I Paint
Techniek Hardcover
Afmetingen 25 x 27 cm (h x b)
€ 175
Ernst Theodor Zuppinger - Nebelmeer auf dem Montegeneroto 1912 kopen? Bied vanaf 980!
Ernst Theodor Zuppinger (1875-8211) Duits Zee van mist op Montegeneroto 1912
Afmetingen 24.4 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 980
Ronald Boonacker - Italiaans Landschap ( Certificaat van echtheid) kopen? Bied vanaf 155!
Ronald Boonacker (1955) Nederlands Italiaans Landschap ( Certificaat van echtheid)
Techniek Acryl
Afmetingen 23 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 155
Leo de Jong - Expressionistisch figuur in gemengde techniek. kopen? Bied vanaf 45!
Leo de Jong (1931-2019) Nederlands Expressionistisch figuur in gemengde techniek.
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 90 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Ronald Boonacker - Italiaans Landschap DUO (Certificaat van echtheid) kopen? Bied vanaf 140!
Ronald Boonacker (1955) Nederlands Italiaans Landschap DUO (Certificaat van echtheid)
Techniek Acryl
Afmetingen 31.5 x 22.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 140
Wolfgang Petrick - Im Mantel kopen? Bied vanaf 180!
Wolfgang Petrick (1939) Duits In de jas, ets / gelegd papier, 1973
Techniek Ets
Afmetingen 44.5 x 34.5 cm (h x b)
€ 180
Floris Jespers - De Tuineman -ETS - 1/20 kopen? Bied vanaf 195!
Floris Jespers (1889-1965) Belgisch De Tuineman -ETS - 1/20
Techniek Ets
Afmetingen 44 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 195
Ronald Boonacker - Italiaans Landschap /DUO. (Certificaat van echtheid) kopen? Bied vanaf 150!
Ronald Boonacker (1955) Nederlands Italiaans Landschap /DUO. (Certificaat van echtheid)
Techniek Acryl
Afmetingen 27 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Ronald Boonacker - Italiaans Landschap /DUO. Certificaat van echtheid) kopen? Bied vanaf 140!
Ronald Boonacker (1955) Nederlands Italiaans Landschap /DUO. Certificaat van echtheid)
Techniek Acryl
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 140
Gerard Strik - Zonder Titel (Groot!) kopen? Bied vanaf 610!
Gerard Strik (1960) Nederlands Zonder Titel (Groot!)
Afmetingen 140 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 610
Techniek Acryl
Afmetingen 23 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 155
Shoichi Hasegawa - MIRAGE / EPREUVE D'ARTISTE / ETS / 1975 kopen? Bied vanaf 200!
Shoichi Hasegawa (1929) Japans MIRAGE / EPREUVE D'ARTISTE / ETS / 1975
Techniek Ets
Afmetingen 84 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Franz Lenk - Grün. 1926. Aquarell auf Papier kopen? Bied vanaf 1490!
Franz Lenk (1898-1968) Duits Groen. 1926. Aquarel op papier
Techniek Aquarel
Afmetingen 26 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.490
Ronald Boonacker - Hollands Landschap/Polders ( Certificaat van echtheid) kopen? Bied vanaf 155!
Ronald Boonacker (1955) Nederlands Hollands Landschap/Polders ( Certificaat van echtheid)
Techniek Acryl
Afmetingen 23 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 155
Hans Hartung - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 450!
Hans Hartung (1904-1989) Duits Frans Abstracte compositie
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 68 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Gerard Strik - Zonder titel kopen? Bied vanaf 620!
Gerard Strik (1960) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 140 x 160 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 620
Jasper Pasman - Olieverf op papier, zicht op de Eifeltoren. kopen? Bied vanaf 40!
Jasper Pasman (1899-1978) Nederlands Olieverf op papier, zicht op de Eifeltoren.
Afmetingen 52 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Victor Uytterschaut - AQUAREL landschapsaanzicht kopen? Bied vanaf 120!
Victor Uytterschaut (1847-1917) Belgisch AQUAREL landschapsaanzicht
Techniek Aquarel
Afmetingen 63 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Anatol Herzfeld - Tusche/Collage auf Hartfaser Unikat kopen? Bied vanaf 890!
Anatol Herzfeld (1931-2019) Duits Inkt/collage op hardboard uniek
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 21.3 x 31 x 1 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 890
Lon Pennock - Lon Pennock – Zeefdruk – Gesigneerd – Oplage 180 - 2009 kopen? Bied vanaf 45!
Lon Pennock (1945-2020) Nederlands Lon Pennock – Zeefdruk – Gesigneerd – Oplage 180 - 2009
Afmetingen 23 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 45
1 bieding
Ge-Karel van der Sterren - Zonder titel kopen? Bied vanaf 500!
Ge-Karel van der Sterren (1969) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Roger Hebbelinck - GINA - ETS kopen? Bied vanaf 27!
Roger Hebbelinck (1912-1987) Belgisch GINA - ETS
Techniek Ets
Afmetingen 69 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 27
Lon Pennock - Lon Pennock – Zeefdruk – Gesigneerd – Oplage 50 – 2007 kopen? Bied vanaf 45!
Lon Pennock (1945-2020) Nederlands Lon Pennock – Zeefdruk – Gesigneerd – Oplage 50 – 2007
Afmetingen 23 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 50
2 biedingen
Rudolf Nehmer - Alte Sprüchworte, "Old sayings", handsigniert kopen? Bied vanaf 555!
Rudolf Nehmer (1912-1983) Duits Strandmotief, inkt/viltstift, handgesigneerd r.o.
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 51 x 40 cm (h x b)
€ 555
Ada Breedveld (1944) Nederlands Litho, Titel, Sea Woman
Techniek Litho
Afmetingen 77 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Wim Zwiers - Maskers - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 50!
Wim Zwiers (1922) Nederlands Maskers - Kleurenlitho
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Erich Smodics - Surrealer Akt, 1979 kopen? Bied vanaf 140!
Erich Smodics (1941) Duits Surrealer Akt, 1979
Techniek Ets
Afmetingen 49.5 x 40.7 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 140
Roger Raveel - Genesis kopen? Bied vanaf 1395!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Genesis
Techniek Litho
Afmetingen 79 x 99 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.395
Anton Heyboer - Kip - Inkt en klei op geschept papier - 1995 - 35 x 26 cm - ingelijst kopen? Bied vanaf 135!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Kip - Inkt en klei op geschept papier - 1995 - 35 x 26 cm - ingelijst
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 35 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 135
Patty Harpenau - What's happening in Holland kopen? Bied vanaf 150!
Patty Harpenau (1959) Nederlands What's happening in Holland
Afmetingen 104 x 126 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Afmetingen 70 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 245
Serge Vandercam - Personnage - ETS - AQUATINT kopen? Bied vanaf 160!
Serge Vandercam (1924-2005) Belgisch Deens Personnage - ETS - AQUATINT
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 35 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 160
Dirk Arnoldus Tavenraat - Twee pointillistische bosgezichten - Inkttekeningen kopen? Bied vanaf 45!
Dirk Arnoldus Tavenraat (1845-1930) Nederlands Twee pointillistische bosgezichten - Inkttekeningen
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 32 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Kees Salentijn - Zeefdruk, Nina de Vacaciones kopen? Bied vanaf 35!
Kees Salentijn (1947) Nederlands Zeefdruk, Nina de Vacaciones
Afmetingen 61 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Serge Vandercam - Personnage - ETS - AQUATINT kopen? Bied vanaf 170!
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 36 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 170
Harrie Sijbers - Birds kopen? Bied vanaf 650!
Harrie Sijbers (1953) Nederlands Birds
Afmetingen 110 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 650
Horst Janssen - Vancouver Hamburg (Selbst mit Tod) 1993 kopen? Bied vanaf 1290!
Horst Janssen (1929-1995) Duits Vancouver Hamburg (zelfs met de dood) 1993
Techniek Ets
Afmetingen 68 x 55.4 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.290
Bengt Lindstrom - BON A TIRER - aquagravure - UNIEK kopen? Bied vanaf 315!
Bengt Lindstrom (1925-2008) Zweeds BON A TIRER - aquagravure - UNIEK
Techniek Aquagravure
Afmetingen 79 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 315