Bram van Velde, Sans titre, lithografie in kleur naar het werk van de kunstenaar, gemonogrammeerd in de steen linksonder, gesigneerd op de plaat, 1989, beperkte editie, op Arches vélin-papier, Frankrijk.
Afhandeling:
Wanneer u de hoogste bieder bent, ontvangt u na afloop van de veiling per e-mail een betaalverzoek van Kunstveiling voor de door u aangekochte werken. Hierin vindt u details met betrekking tot de afhandeling. Bij verzending: Aangetekend en incl. de factuur. U hebt de mogelijkheid om het item zelf of door een koerier af te halen.