Wim Zwiers - Maskers - Kleurenlitho

Wim Zwiers - Maskers - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 50!
Wim Zwiers - Maskers - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 50!Wim Zwiers - Maskers - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 50!Wim Zwiers - Maskers - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 50!Wim Zwiers - Maskers - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 50!Wim Zwiers - Maskers - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 50!Wim Zwiers - Maskers - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 50!
  • Wim Zwiers (1922)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Techniek Litho
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Figuren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 32 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 33/7
Kleurenlitho door Wim Zwiers
Voorstelling getiteld 'Maskers'
Losbladig, beeldmaat 32x28, bladmaat 38x33
Gesigneerd in potlood r.o.: 'Wim Zwiers'
Genummerd en getiteld in potlood l.o.: '33/7   &  Maskers'
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00