5. Aaron van Erp

Aaron van Erp (1978)

2 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Aaron van ERP (Veghel 1978)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Aaron van Erp - Zonder titel/ mixed media on paper kopen? Bied vanaf 695!

Aaron van Erp - Zonder titel/ mixed media on paper

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorRobertPaul

Eindtijd28-06-2021 om 20:36

Jaartal2019
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen46 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aaron van Erp - Zonder titel /mixed media on paper kopen? Bied vanaf 695!

Aaron van Erp - Zonder titel /mixed media on paper

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorRobertPaul

Eindtijd28-06-2021 om 20:39

Jaartal2019
TechniekPen (Inkt)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst